Bayisi Olduğumuz Bazı Markalar

ÖZTİRYAKİLER
Öztiryakiler a.ş endüstriyel mutfak ekipmanları sektörünün ilk üretici, firmalarındandır. Hazırlık ekipmanları, pişirme ekipmanları, servis ekipmanları, taşıma ekipmanları, bulaşıkhane ekipmanları, sıcak soğuk teşhir üniteleri, bar ekipmanlarının yanında ev tipi mutfak ekipmanlarının tasarımı, üretimi ve satışı konusunda faaliyet göstermektedir. Bu ürün çeşidi ile hotel, restaurant, tatil köyleri, hastane mutfakları, askeri mutfaklar, barlar, çamaşırhaneler, pastaneler, fırınlar, fast foodlar, arazi-şantiye mutfakları gibiendüstriyel mutfaklar ve ev mutfaklarına hitap etmektedir.

Öztiryakiler bayiisi altında satışını yaptığımız markalar
Coffe Queen, Hamilton Beach, Kitchenaid, Rubbermaid, Santos, Simag, Nuova Simonelli, Sveba Dahlen, Tiger, WMF, Unox, Paderno, Imperia, Hobart, Guy Degrenne, Fac, Deglon,Victorinox, Dr Daub, Churchill, Alfi, Xts, Varimixer, Klarco, Holar.

TEKNO ÇELİK
1981 yılından beri soğuk ve sıcak içecek makineleri üretmektedir. 30’dan fazla ülkeye direkt ihracat yapmaktadır. Üretiminin %70 ini ihraç etmekte olup avrupanın sayılı imalatçılarından biri haline gelmiştir.

REMTA
1995 yılında kurulan şirket yurt içi ve yurt dışı endüstriyel mutfak alanında set üstü ürünler üretmekte ve satışını yapmaktadır.

ALTIN BAŞAK
Yaklaşık 30 yıllık bir deneyim ile geniş yelpazede tava ve tencere ile mutfak ürünleri üretmektedir.

TRİBECA
Kendine ait kalıpları ile fason üretim yapan ve ürettiği ürünlerin satışını yapan bir firmadır.

JUMBO
1947 yılından bu yana hizmet veren marka porselen,cam ve çelik üretimi ve satışı yapmaktadır.

KÜLSAN
1974 yılından bu yana açık büfe için uygun ekipmanlar üretmektedir. Külsan’ın üretmiş olduğu açık büfe ekipmanları termoset olarak da adlandırlılan kırılmaz ve çizilmez bir malzemeden üretilen dayanıklı ve açık büfe için uygun şık ürünlerdir.

PİRGE
Pirge yerli bir profesyonel bıçak üreticisidir. Ürünlerini paslanmaz çelikten üretmektedir.

HİSAR
1968 den bu yana sofra sanatına öncülük eden tasarımları ile ilgi çekmiştir. Profesyonel anlamda çatal kaşık bıçak takımları,tencere ve tavalar, cam ürünler, porselenler ve mutfak aksesuarları üretmektedir.

MYCO
20 Yıllık tecrübesi ile endütriyel mutfak ekipmanları üretimi ve satışı yapan bir firmadır.

AVATERM
1994 yılında kurulmuştur. Toplu yemek üretimi yapan mutfaklar için yalıtımlı ürünler üretmekte ve satmaktadır.

ALVEO
1975 yılında sektörde kendine bir yer edinen marka yurt içi ve yurt dışı toplam 3 kıtada endüstriyel mutfak ekipmanları üretimi ve satışı yapmaktadır.

BAMBUM
Ütün yelpazesinde bulunan ürünleri sadece bambu ağacı ve cam materyalleri ile şekillendiren marka sağlıklı mutfak ürünleri üretmekte ve satışını yapmaktadır.

IŞIKGAZ
1990 yılında endüstriyel mutfak sektörü için üretime başlayan marka günümüzde de aynı amaca hizmet etmeye devam etmektedir.

SÖZEN
Değirmen üretimi ve satışı yapmaktadır. Markanın ürünlerinin diğer markalardan farklı olan yanı tüm ürünlerin el üretimi olmasıdır.

MASKOT
1950 yılından bu yana sanayi mutfakları ve ev mutfakları için ürün ve yedek parka üretimi ve satışı yapmaktadır.

ODDUN
Firma endüstriyel mutfaklar için farklı tasarım ahşap ürünler üretmekte ve satışını yapmaktadır.

LAVA
Firma 40 yılı aşkın deneyimi ile döküm demir mutfak ekipmanları üretimi ve satışı yapmaktadır.

EMPERO
Ersöz Mutfak Makineleri Ltd.Şti. olarak 1983 yılında sektöre giriş yapan firma 2005 yılından sonra meydana getirdiği Empero markası ile endüstriyel mutfak sektöründe hizmet vermeye hala devam etmektedir. Hemen her endüstriyel mutfak ekipmanına ürün yelpazesinde yer veren firmanın ürünlerine sitemizden de ulaşabilirsiniz.

FANTOM
Marka global alanda beklentileri karşılamayı kendine hedef bilmiştir. Endüstriyel alanda kullanıma uygun temizlik ekipmanları üretimi yapmaktadır.Markanın ürünlerine sitemizden de ulaşabilirsiniz.

Bayilik & İş Ortaklığı

Eğer firmanız Endüstriyel Mutfak Ekipmanları veya Masaüstü Ekipmanları konusunda hizmet veriyorsa, bizimle irtibata geçebilirsiniz. 81 ile hizmet veren Cafemarkt’ın geniş marka ağına siz de dahil olabilirsiniz.

Telefon: +90212 5145121

Email: info@cafemarkt.com