Kariyer İmkanları

Cafemarkt da Kariyer İmkanları

Cafemarkt profesyonel kadrosuna belli dönemlerde yeni takım arkadaşları katmaktan mutluluk duyar.
Dinamik çalışma temposuna ve profesyonel iş yapısına uyum sağlayabilecek, müşteri memnuniyetini esas alacak kişiler tercih sebebi olacaktır.

İş Başvurusu

İş başvurusu gazete ilanı aracılığı ile ve internet üzerinden yapılabilir. Başvurunun kriterlere uygun olması durumunda şirket yetkililerimiz tarafından aday ile irtibat kurularak işe alım süreci için randevu belirlenir. Cafemarkt iş imkanlarından yararlanmak isteyen adayların resimli cv’lerini ik@cafemarkt.com adresine göndermeleri gerekmektedir.

İşe Alım Süreci ve Sonrası

Cafemarkt işe alım süreci belli kriterler dahilinde ilerlemektedir. İşe alım sürecinde başvuruyu takiben sözlü mülakat ve karşılıklı anlaşma dahilinde işe uyum sağlanıp sağlanamayacağına yönelik bir deneme süresi vardır. Deneme süresi işin niteliği ve çalışma biçimine göre değişmektedir. Ekibe yeni katılan kişi işe alım sürecinin ardından bir oryantasyon programına dahil olur. Eğitimi tamamladıktan sonra iş akışına katılır.

Eğitim ve Gelişim

Çalışanların sürekli gelişimi için eğitim süreci bünyemizde bulunan markalar ve yeni katılan markalara yönelik olarak markamız altında çalışıldığı sürece devam eder.

 Kariyer Planlaması

Şirketimizde oluşan boş pozisyonlar için önce şirket içerisinden adaylar değerlendirmeye alınır. Pozisyona uygun aday bulunması durumunda terfi gerçekleştirilir.

Uygun Pozisyonlar

Kariyer İmkanları menüsü altında bulunan sayfalarda, Cafemarkt’ın çalışma arkadaşları arayışlarını görüntüleyebilirsiniz. Bize CV’nizi göndermekten ve başvurduğunuz pozisyona iletmekten çekinmeyin. Devamında randevu almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.