Ahşap Lazer Logo

0
230

Ahşap Lazer Logo

Ahşap üzerine logo çalışmaları son beş senedir oldukça aranır oldu. Özellikle son yıllarda fajita tavalarının altlarındaki fajita tahtası lazer logo, steak tahtalarında lazer logo, peynir tahtası lazer logo çalışmaları oldukça aranır oldu.

Hangi Ahşap Ürünlere Lazer Logo Yapılıyor?

Bunu çok kısıtlamamış olmakla, son zamanlarda Cafemarkt’ın müşterileri en çok şu ürünlere  lazer logo yaptırıyor:

  • Fajita tahtası ahşap lazer logolama
  • Steak tahtası ahşap lazer logolama
  • Peynir tahtası ahşap lazer logolama
  • Pizza tahtası ahşap lazer logolama
  • Kahvaltı tabağı sunum tahtası üzerine ahşap lazer logolama
  • Burger sunum tahtası üzerine ahşap lazer logolama

Neden Ahşap Üzerine Lazer Logo?

Ahşap üzerine lazer logo öncelikle temiz gözükür. Yani hatasız pürüssüz gözükür. Lazer ile yapılan logo kolay kolay deforme olmaz yani en azından ahşap eskimeden olmaz.

Her Ahşap Üzerine Lazer Logo Olur mu?

Hayır! Çünkü ahşap ürün lazer logo sonrası, ahşabın üst yüzeyini belli miktarda almış olursunuz. Bu sebeple bu üzeri kaldırılan ahşap vasfını kaybetmeyecek türde olması gerekir.

Ahşap Lazer Logo Yapılacak Ürünü Sizden Alabilir miyim?

Elbette. Cafemarkt‘ın geniş ürün yelpazesinde ahşap lazer logo yapmaya müsait ahşap ürünleri seçebilir ve logonuzu bize iletirseniz sizlere ahşap lazer logo çalışmasını yaparız.

Ahşap Lazer Logo Uzun Sürer mi?

Hayır! Ürünlerin tedariğini takiben birkaç gün içerisinde ürünler lazer logolanmış şekilde sizlere teslim edilir.

Ahşap Lazer Logo Hizmetimiz

Cafemarkt cafe, otel ve restoran logolarının ahşap üzerine logo çalışmalarını da yapmaktadır. Logolar ahşap üzerine lazer ile işlenerek kuruma özel bir ürün halini alır.

Ahşap ürün lazer logo çalışması Cafemarkt sitesinde yer alan tüm ahşap ürünler için uygulanabilir. Logolama bedeli logoya, ürüne yani kısacası harcanan zamana ve ürüne göre değişmektedir. Logolama işlemini kullanmakta olduğunuz ya da başka yerden aldığınız ürünler için de yaptırabilirsiniz.

Logolama ile ilgili fiyat almak için logonun vektör halinin, istenilen boyut ve seçilen ürünün sayfasında bulunan stok kodu bilgisinin info@cafemarkt.com adresine talep edilen ürün adedi ile gönderilmesi gerekmektedir.

Cafemarkt deneyimli ekibi ile en kısa sürede ve istenilen irtibat şekli ile yapılan fiyat çalışması sonucunu ulaştıracaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.