Porselen Logo Baskı

Porselen logo baskı; cafe, restoran, bar ve otellerin olmazsa olmazı diyebiliriz. Bugün kurumsal olduğunu veya farklı olduğunu iddia eden her kurum müşterilerin sunduğu ürünlerde kendi logosunu sergilerek markasının gücünü ve bilinirliğini artırmaya çalışıyor.

Cafe, restoran, bar ve otellerde rekabet oldukça yüksek olduğu için her kurum porselen logo baskıda farklılıklar arıyor. Eskinin solmuş logoları ile yapılan porselen logo baskılar yerini çoktan tasarımla birleşen logolara bıraktı.

Neden Porselen Üzerine Logo Baskı?

Porselen ürün bilindiği üzere oldukça dayanıklıdır. Müşterilerine hizmet sunan kurumlar müşterilerin dümdüz beyaz tabaklar ile sunum yaptıkları zaman diğer kurumlardan bir farkları kalabilir mi? Elbette ki kalamaz. Bu sebeple her kurum mekanında tasarımdan başlayan farklılığını sunduğu ürünleri koyduğu tabak, bardak, menaj, tuzluk biberlik gibi porselen ürünler üzerine yaptırdığı logolar ve baskılar ile sağlayabilir.

Porselen Üzerine Logo Dışında Baskı Yapılır mı?

Elbette. Bizler de sizlere logonuzdan daha çok özel tasarımlar yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Çalıştığımız tasarım firmaları ile size makul fiyatlara özel tasarımlar yaptırıyor ve bu tasarımları logolarınızla kombine ederek kurumsal çizginizi logodan ötesine taşıyoruz.

Porselen Ürünlerde Logo Kalıcı mı?

Evet! Hem de ürünleriniz kırılana kadar.

Porselen Üzerine Logo Baskı Ne Kadar?

Oldukça ucuz diyebiliriz. Biz sizler için en makul porselenleri temin ediyor ve sizlerin logosunu porselenler üzerine işliyoruz. Fiyatlar neden mi makul? Çünkü Cafemarkt Endüstriyel Mutfak bir toptancıdır ve sizlere en uygun perakende fiyatları uygular.

Porselen Üzerine Logo Baskı

Cafemarkt porselen tasarımlarına ya da satışta olduğu porselen ürünlere porselen logolama işlemi yapmaktadır.

Cafemarkt markaların imza olarak kullandığı logolu ürünlerin satışını yapmaktadır. Seçilen Porterra porselen ya da satışını yaptığı porselen ürünlerin tamamına logo çalışması yapmakta ve satışa sunmaktadır.

Logolama ile ilgili fiyat almak için logonun, kullanılması istenilen boyut ve seçilen ürünün sayfasında bulunan stok kodu bilgisinin info@cafemarkt.com adresine talep edilen ürün adedi ile gönderilmesi gerekmektedir.

Cafemarkt deneyimli ekibi ile en kısa sürede ve istenilen irtibat şekli ile yapılan fiyat çalışması sonucunu ulaştıracaktır.

 

Porselen Logo Çalışmalarına Örnekler