Ana Sayfa Hizmetler Ahşap Lazer Logo Çalışmaları

Ahşap Lazer Logo Çalışmaları

Ahşap Lazer Logo

Ahşap üzerine logo çalışmaları son beş senedir oldukça aranır oldu. Özellikle son yıllarda fajita tavalarının altlarındaki fajita tahtası ahşap lazer logo, steak tahtalarında ahşap logolama, peynir tahtası ahşap  logolama çalışmaları oldukça aranır oldu.

Hangi Ahşap Ürünlere Lazer Logo Yapılıyor?

Bunu çok kısıtlamamış olmakla, son zamanlarda Cafemarkt‘ın müşterileri en çok şu ürünlere ahşap lazer logo yaptırıyor:

  • Fajita tahtası ahşap lazer logolama
  • Steak tahtası ahşap lazer logolama
  • Peynir tahtası ahşap lazer logolama
  • Pizza tahtası ahşap lazer logolama
  • Kahvaltı tabağı sunum tahtası üzerine ahşap lazer logolama
  • Burger sunum tahtası üzerine ahşap lazer logolama

Neden Ahşap Üzerine Lazer Logo?

Ahşap üzerine lazer logo öncelikle temiz gözükür. Yani hatasız pürüssüz gözükür. Lazer ile yapılan logo kolay kolay deforme olmaz yani en azından ahşap eskimeden olmaz.

Her Ahşap Üzerine Lazer Logo Olur mu?

Hayır! Çünkü ahşap lazer logo sonrası, ahşabın üst yüzeyini belli miktarda almış olursunuz. Bu sebeple bu üzeri kaldırılan ahşap vasfını kaybetmeyecek türde olması gerekir.

Ahşap Lazer Logo Yapılacak Ürünü Sizden Alabilir miyim?

Elbette. Cafemarkt‘ın geniş ürün yelpazesinde ahşap lazer logo yapmaya müsait ahşap ürünleri seçebilir ve logonuzu bize iletirseniz sizlere ahşap logolama çalışmasını yaparız.

 

Ahşap Lazer Logo Uzun Sürer mi?

Hayır! Ürünlerin tedariğini takiben ürün adedine göre birkaç gün içerisinde ürünler lazer logolanmış şekilde sizlere teslim edilir.

Ahşap Lazer Logo Hizmetimiz

Cafemarkt cafe, otel ve restoran logolarının ahşap üzerine logo çalışmalarını da yapmaktadır. Logolar ahşap üzerine lazer ile işlenerek kuruma özel bir ürün halini alır.

Ahşap üzerine lazer logolama çalışması Cafemarkt sitesinde yer alan tüm ahşap ürünler için uygulanabilir. Logolama bedeli logoya, ürüne yani kısacası harcanan zamana ve ürüne göre değişmektedir.

Logolama ile ilgili fiyat almak için logonun vektör halinin, istenilen boyut ve seçilen ürünün sayfasında bulunan stok kodu bilgisinin info@cafemarkt.com adresine talep edilen ürün adedi ile gönderilmesi gerekmektedir.

cafemarkt deneyimli ekibi ile en kısa sürede ve istenilen irtibat şekli ile yapılan fiyat çalışması sonucunu ulaştıracaktır.

Ahşap Üzerine Lazer Logo Örnekleri

Aşağıda bazı örnekler görebilirsiniz. Aşağıda gördüğünüz tüm ahşap üzerine lazer logo çalışmaları Cafemarkt tarafından yapılabilmektedir. Dilerseniz ürünleri Cafemarkt’tan alabilir dilerseniz ürünlerinize bize getirebilir biz logoları yapabiliriz.

Unutmayın her ürüne lazer logo yapılamıyor, lütfen öncesinde bize danışın.

+90212 514 5121

Logosuz Ahşap Ürünlere Örnekler