Ana Sayfa Hizmetler Cam Logo Baskı

Cam Logo Baskı

Diğer tüm kullanılan ürünlerde olduğu gibi cam ürünler üzerine cam logo baskı da işletmelerin kurumsallıklarını göstermek zorunda oldukları alandır.

Cam Logo Baskı Nedir?

Cam malzemeler üzerine ki bu çoğunlukla çay bardakları, meşrubat bardakları ve küllükler çoğunlukla olmak üzere yapılan logo çalışmalarını içerir. İsteğe göre dijital baskı renklerine kadar geniş bir yelpaze olabileceği gibi birkaç renk ya da tek renk bile logo çalışması yapılabilir.

Cam Üzerinde Logo Baskı Ne Kadar Dayanır?

Esasında kullanılan malzemeye ve yıkanma süresine bağlı olarak değişir. Normal kullanım koşullarında genellikle cam ürün ile ömrü paraleldir ancak kırmadan kullanım gerçekleşirse sürekli yıkanan cam bir bardak 2-3 yıl logosunu korur. Ancak kullanım sıklığı düşük ise ve ufak bir cafe, lokal ise bu süre oldukça uzayacaktır. Bir diğer deyişle cam üzerine logo baskı oldukça dayanıklıdır ve uzun süre ürünleriniz üzerinde kalır.

Hangi Cam Ürünlere Baskı Yapılır?

Cafemarkt olarak tüm cam ürünlere logo baskısı yapıyoruz. Genellikle müşterilerimiz cam bardaklara yapılan kupaları oldukça tercih ediyor.

En Az Kaç Adet İçin Cam Üzerine Logo Baskı Yapılır?

Bizimle irtibata geçerseniz size yardımcı oluruz. Bazı ürünlerin koli adetleri vardır bu adetlere sadık kalmamız gerekiyor.

Cam Logo Baskı Ne Kadar?

Sizin kurumsal görüntünüz için esasında oldukça düşük. Cam logo baskıda da fiyat diğer imalatlarda olduğu gibi adede göre değişiyor bir de logonuzun içerdiği veya seçtiğiniz baskının renk skalasına göre. Ancak düşündüğünüz gibi pahalı bir hizmet değildir.

Cam Üzerine Logo Baskı Örnekleri